Ženy se pomocí nového trendu snaží přitahovat muže. Neuvěříte, co přitom používají!

Na TikToku se rozmohl nový trend, pomocí kterého se ženy snaží vábit muže.

Nový trend začíná pomalu, ale jistě ovládat sociální sítě. Ptáte se, o co jde? Anglicky se mu říká „vabbing“ a jde o spojení slov „vagina“ a „dabbing“. A v čem tato metoda spočívá? No, řekněme, že ženy při ní používají poševní sekter jako přírodní parfém. To má pomáhat přitahovat potencionální partnery.

A jakkoliv to zní šíleně, vysvětlení najdete ve vědě. Určitě jste už někdy slyšeli o feromonech. Jsou to přírodní chemické látky, které mají přitahovat jedince stejného druhu v živočišné říši. Je o nich známo, že zvyšují sexuální touhu. A to natolik, že některé společnosti vyrábějící parfémy se snaží vymýšlet způsoby, jak tyto přírodní chemikálie začlenit do svých vůní.

Na TikToku vznikl hashtag #Vabtok, pod kterým je celé hnutí s téměř 455 miliony zhlédnutí. Ženy si svůj poševní sekret aplikují na tlakové body, například za ušima nebo zápěstí. Jednou z žen, které podporují toto hnutí je @jewlieah, která tvrdí, že jí to změnilo život poté, co se řada jejích videí stala virální. Podle ní je však důležité dodržovat určitá pravidla. Samozřejmostí je důsledná hygiena před i po. Tento trend testují ženy po celém světě a mnoho z nich je přesvědčeno, že to skutečně funguje. Názory a komentáře na toto téma se pochopitelně různí, a zatímco někteří to s chutí zkouší, jiní se nad tím znechucují.

@jewlieah

♬ original sound - jewlieah


Přečtěte si také