Virály

17. února 2022 09:44

redakce Prima Lajk

Žhavá servírka ze sexy restaurace Hooters odhalila, kolik si vydělá za jeden večer. Z částky budete zírat!

Kráska z restaurace Hooters prozradila, kolik si vydělá za jednu směnu.

Žhavá influencerka a youtuberka Jade Amber na svém YouTube kanále pravidelně zveřejňuje videa o práci v nechvalně známém americkém řetězci restaurací Hooters. Ten je, kromě kuřecích křidýlek, proslulý zejména sexy obsluhou v upnutých topech a krátkých kraťasech, které lákají hlavně mužské zákazníky.

V jednom ze svých nedávných videí dokonce odhalila, že práce servírky v Hooters vlastně vůbec není špatně zaplacená, když se k fixnímu platu přidají i štědrá dýška slintajících zákazníků. „Z mojí nejhorší směny jsem si odnesla asi 25 až 50 dolarů, ale to byl fakt ten nejhorší scénář,“ řekla upřímně Jade s tím, že to navíc nebyla sezona.

„Průměrně dobrý den byl, když jsem si na dýškách vydělala asi 95 až 125 dolarů (v přepočtu asi 2 037 až 2 681 korun) a hodně dobré směny jsou, když si odnesu tak 500 doláčů (10 725 Kč). Jednou jsem si dokonce za jeden den odnesla 900 dolarů (19 305 Kč), ale to jsem měla ranní i večerní službu,“ přiznala influencerka, podle které se stačí na hosty jen usmívat a zbytek obstará těsné oblečení a hluboký výstřih.

Sdílejte článek

Přečtěte si také