návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Živému Kenovi se po 11 plastických operacích rozpadá nos. Diví se tomu vůbec někdo?

Lidé mají různé koníčky. Rodrigo Alves, který podřídil svůj život tomu, aby vypadal jako živoucí Ken, si postěžoval, že se mu bortí jeho nosánek.
Vydáno: 09.10.2019
Obživlý ken Rodrigo Alves
Autor: Rodrigo Alves/Instagram Obživlý ken Rodrigo Alves
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo by to byl řekl, napadne hned každého člověka jako první věc. 36letý Rodrigo je přímo závislý na svém vzhledu. Snaží se totiž vypadat jako „lidský Ken“, jak mu také všichni říkají. Rozhodně se netají tím, že prodělal řadu plastických operací. Zvláště nespokojený byl evidentně se svým nosem. Podstoupil totiž už 11 plastik týkajících se nosu. A pořád není spokojený.

Plastika nosu je totiž náročná hlavně v tom, že se musí pacient o nový nos řádně starat, masírovat ho. Každopádně ale „lidský Ken“ není pořád s výsledkem spokojen a chce po lékařích nápravu. Jenomže jeho nos po těch 11 procedurách stále víc klesá a on se obává, že to už lékaři nebudou moct napravit. Výsledky operace byly prý zpočátku příjemné, ale pak se začal nos potápět.

Navíc má kvůli tomu potíže s dýcháním. A pokud dojde k nekrolýze, může to znamenat, že o svůj nos přijde. Momentálně je na antibiotikách a kyslíkové terapii. Lékaři mu v momentálních stavu řekli, že by se jeho nos mohl úplně zhroutit a on by zůstal s dírou uprostřed tváře, jestli na další operaci nepůjde... No, co na to říct. Doufáme, že se mu jeho nos podaří zachovat.

Celkem na těle má tahle celebritka provedených 72 operací, hodně z nich ale prý muselo být předěláno, protože se na začátku nepovedly. Utratil za ně neuvěřitelných 18 milionů. Zákroky zahrnovaly vše od botoxu po implantáty až po odstranění žeber. Jediné, co podle jeho zkušeností funguje, jsou botox, výplně, svalová terapie a vitamíny.

Nejplastičtější žena světa 2

FOTO: Živá Barbie utratila skoro milion za plastické operace. Vážně vypadá po posledním liftingu líp?

Článek je zařazen v: lidský Ken , živoucí ken , mužská barbie , Barbie , Ken , obživlý ken , Rodrigo Alves