návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Zloděj chtěl okrást 82letou babičku. Byla to ale namakaná kulturistka a dostal od ní pěknou nakládačku

Tohle mladý zloděj určitě nečekal. Rozhodl se přepadnout starou paní a okrást ji, vybral si na to ale fakt špatný dům.
Vydáno: 25.11.2019
kulturistická babička
Autor: youtube.com/ WalrusRider kulturistická babička

82letá babička popsala útok zločince v televizi. Dala mu totiž co proto. Na svůj věk je totiž oceněná kulturistka. Willie Murphy řekla, že zloděj ve věku 28 let se vloupal do jejího domu v New Yorku v úterý večer. Napřed se pokoušel přesvědčit ji mezi dveřmi, aby ho pustila, protože je nemocný. Když mu odmítla vstoupit, protože znala už tyhle triky zlodějů, uslyšela zanedlouho hlasitý zvuk. Onen muž se rozhodl rozbít dveře a vloupat se do jejího domu.

Žena neváhala, zvedla stůl a šla ho o něj zlomit. To se taky povedlo. Dala chlápkovi pořádnou lekci. Když byl na zemi, skočila na něj, popadla šampon a rozlila mu ho do obličeje. Pak ještě stihla vzít koště a přetáhla ho s ním. Nakonec pro něj přijela sanitka, zloděj totiž nebyl schopný odejít po svých. Murphy pak po incidentu hrdinsky přivítali v tělocvičně, kam dlouhodobě chodí trénovat. Dokonce po ní chtěli společnou fotku.

Murphy napřed začínala s malými váhami, postupně ale dokázala uzdvihnout dvakrát svou tělesnou hmotnost a má obrovské svaly na pažích, což může zahanbit i leckterého mladšího kulturistu. V roce 2014 získala první místo ve své divizi na Mistrovství světa World Powerlifting Federation World. Jejím cílem je povzbuzovat starší lidi, aby zůstali ve formě.

 

Článek je zařazen v: kulturistická babička , zloděj , babička zmlátila zloděje , krádež , mladý kluk zmlácený babičkou , kulturistika

reklama