Známého rappera učila líbat vlastní máma. Chtěla mu ukázat, jak to má správně dělat

Americký rapper přiznal, že ho máma učila francouzáky poněkud netradičním způsobem.

I když jsme pravděpodobně všichni vedli trapné rozhovory s rodiči o sexu a dostatečné ochraně, na rappera Jima Jonesa a jeho matku asi nikdo nemá. Autor hitu „We Fly High“ a spoluzakladatel skupiny The Diplomats v podcastovém rozhovoru Angela Yee Lip Service prozradil, že od své matky známé jako Mama Jones dostával rady a tipy ohledně líbání.

Na tom by nebylo možná zas až tak nic zvláštního, kdyby ty rady byly teoretické, a ne praktické. „Moje máma mě naučila líbat, když jsem byl mladší,“ řekl prostě rapper. „Ukázala mi to svými ústy,“ dodal. Není třeba dodávat, že moderátory rozhovoru odpověď poněkud zaskočila. Rapper to obhajoval tím, že bylo tehdy jeho matce sedmnáct let. „Když mě měla, byla ještě sama dítě,“ vysvětlil.

Jonesovo přiznání vyvolalo mezi fanoušky nesmírnou kritiku a rozbouřenou reakci. „Tohle rozhodně není normální. Vlastní máma tě sexuálně zneužila!“ rozčiloval se v komentářích jeden z uživatelů. Další lidé se divili, že tento detail ze svého soukromí vůbec řekl nahlas. Na sociálních sítích se rapper ani jeho matka k příběhu zatím nevyjádřili ani ho neobjasnili.


Přečtěte si také