Virály

17. ledna 2020 12:08

redakce Prima Lajk

Zombie apokalypsa začíná?! Kočky se vloupaly do skladu lidských těl, mrtvoly tam ožraly

Kočky začaly hodovat na lidském mase.

Pracovníci z výzkumného zařízení na univerzitě Colorado Mesa University’s Forensic Investigation Research Station nedávno vydali studii, ve které popisují, jak kočky hodují na lidském mase. A pokud se vám zdá tenhle úvod morbidní, možná raději ve čtení ani nepokračujte.

Ve studii se píše, jak dvě různá těla byla okousána a ojedena dvěma různými kočkami, které se vloupaly do pouštního skladu lidských těl. Tam například studenti, policisté, doktoři a další zkoumají, jak se těla rozkládají a za jakých podmínek. Často se tak stane, že těla jsou umístěna ven, kam mají zvířata přístup, pakliže se jim podaří prolézt do prostorů zařízení.

Výsledkem studie bylo, že kočky mají nejen chuť na lidské maso, zároveň jsou ale dost vybíravé. Jedna například preferovala pouze horní končetiny, zatímco ta druhá se zase soustředila, aby končetiny obrala až do kosti. Krom toho se pak obě kočky pouštěly do těch samých těl po dobu 35 dní, místo aby si vybíraly ze zhruba 40 dalších těl, která se na tom místě tehdy nacházela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také