Virály

30. září 2020 12:37

sarka.turcekova@gmail.com

Zoo musela ze svojí expozice odstranit papoušky, protože byli příliš sprostí! Jaké vulgarity návštěvníkům říkali?

Tak tihle papoušci si dovolili moc. Začali sprostě nadávat návštěvníkům!

Že jsou papoušci ukecaní, to je známá věc. Problém je ale v tom, když jsou ukecaní tak trochu nevhodným způsobem. Papoušci v jedné z britských zoologických zahrad totiž neustále nadávali návštěvníkům. Ti se tomu smáli a náramně se při tom bavili, nicméně protože tomu přihlíželo i spousta dětí, kterým papoušci následně začali nadávat taky, muselo vedení zoo zakročit… Nemohli dovolit, aby papoušci pohoršovali návštěvníky a aby se rodiče báli s dětmi sem chodit.

Šlo o čerstvou skupinu afrických papoušků, kteří do zoo přibyli uprostřed srpna. O tom, že budou takhle sprostí a vulgární, asi zřejmě nikdo předem netušil. Právě kvůli tomu se ale rychle stali zdejší atrakcí. Personál se prý u nadávek papoušků také dobře bavil, což je jen mělo posilovat ve vulgaritách.

Papoušky, kteří nadávali, prý už v zoo v minulosti měli, žádní z nich ale nebyli tak extrémně sprostí a tak vytrvalí. Když je umístili do veřejné expozice, začala opravdu velká podívaná. Do dvaceti minut totiž všichni papoušci začali nadávat návštěvníkům, bylo jim ale jedno, komu nadávají, takže začali urážet i mladou dívku. Žádný návštěvník si u vedení zoo sice nestěžoval, nicméně rozhodli se je pro jistotu z očí veřejnosti dát pryč kvůli dětem, aby tak neohrožovali jejich mravnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také