návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Zoufalý mladík nesehnal holku na maturák, šel proto na ples s kočkou. Jeho fotky baví celý internet

Najít nějakou holku, která s vámi zajde na maturitní ples, to se může zdát v tom věku úplně nemožné. Tenhle kluk se tím trápit nechtěl, tak to vyřešil po svém.
Vydáno: 07.01.2020
Kluk nenašel nikoho na maturák, tak vzal svojí kočku 3
Autor: https://imgur.com/gallery/ak2tj Kluk nenašel nikoho na maturák, tak vzal svojí kočku 3

Nalezení partnerky pro maturiťák, to může být pro některé pěkný oříšek. Zejména když už všichni někoho mají, ale vy pořád nic. Svoje o tom ví Sam Steingard. Osmnáctiletý kluk prostě ještě nenašel nebo nepotkal dívku, kterou by mohl na ples vzít. Když už se den plesu blížil, musel tak vymyslet nějakou věc. Patrně se styděl přijít úplně sám, tak se rozhodl pro volbu, kterou by udělal asi každý rozumný člověk… nebo ne? Prostě vzal na ples svoji kočku. A nejenom to. Oblékl ji do kočičovských šatiček, aby vypadalo, že tam patří. Naštěstí po ní nechtěl, aby tancovala. Ale už jenom s kočkou oblečenou do šatů v náručí vypadal super vtipně. Jeho fotky obletěly internet a všichni se baví tím, jak stylově to vyřešil.

Článek je zařazen v: kočka , zoufalý kluk , kluk vzal na maturák svojí kočku

reklama