Virály

11. června 2019 15:22

redakce Prima Lajk

Žralok napadl dívku, která se koupala v moři. Její otec mu dal pěstí. Vážně to zabralo?

Chvíle jako z hororu si prožila rodina při koupání na pláži v Severní Karolíně. K nešťastné události došlo týden poté, co se odehrála tragédie na Havaji. Ta ovšem pro pětašedesátiletého muže skončila smrtí.

Napadená dívka byla teprve sedmnáctiletá Paige Winterová, která se koupala jen pár metrů od břehu na pláži Atlantic beach. Krásné nedělení odpoledne se však za několik málo minut změnilo ve scénu jako z hororu.

Dívku napadl žralok… „Najednou někdo začal hrozně křičet, koukala jsem se doleva a viděla, že všichni běží směrem k té dívce,“ vypověděla Lacy Whortonová, které byla v té době také na pláži. Naštěstí byl v době útoku nablízku také otec dívky, který byl bývalý mariňák. Nyní pracuje jako hasič a záchranář. Ten neváhal ani minutu a běžel své dceři na pomoc. Žraloka praštil pěstí a tím jí nejspíš zachránil život. Ke zraněné a vyčerpané dívce, která se z posledních sil plazila na pláž, okamžitě přispěchali plavčíci, kteří mezitím stihli pískat na píšťalky a upozornit tak ostatní na nebezpečí v podobě žraloka.

Dívku převezl do nemocnice vrtulník. Měla těžká zranění v oblasti pánve, rukou a nohou. Bohužel ji lékaři museli jednu nohu amputovat. Reakce jejího otce a ostatních ji ale zachránila život. Navzdory všemu však dívka zůstává silná a pozitivní. „Vím, že mám před sebou ještě dlouhou cestu k zotavení, ale jsem vděčná, že to nedopadlo hůře,“ nechala se slyšet Paige. Na její podporu vznikla sbírka a lidé během jediného dne dali dohromady částku, která přesahovala 23 tisíc dolarů. My této statečné a optimistické dívce přejeme hodně sil a brzké uzdravení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také