Showbyznys

25. února 2015 14:35

Lenka Zajícová

Ochutnávka filmu Vybíjená! Kdo hraje třídní ošklivku?

Nová česká filmová komedie Vybíjená podle bestselleru Michala Viewegha, vstupuje do kin již 12.března. Zde je malá ochutnávka toho, na co se můžete těšit.

Snímek Vybíjená je příběhem přátel z gymnázia. Snímek vypráví o tom, spolu prožívali školní léta a následně se poprali s životem po maturitě. Všechni hlavní hrdinové mají své mladší já. Roli tří neodlučitelných kamarádů ztvárni Richard Genzer, Ondřej Sokol a Michal Suchánek, populární trio z TV show Partička. Celý snímek se zrodil pod taktovkou režiséra Petra Nikolaeva.

Považoval jsem za největší výzvu právě to, jak se podaří zapojit hvězdy mladších rolí, kteří vesměs neměli žádné zkušenosti před kamerou,“ říká Petr Nikolaev a dodává: „Věděl jsem, že věc, kterou mohu ovlivnit nejvíc, je právě výkon mladých herců. Jsem vděčný Mirce Hyžíkové za výborný casting. A k tomu všemu jsme měli štěstí. Ti lidé jsou zkrátka skvělí,“ chválí mladou generaci režisér.

Třídní krásku Evu, ztvární dvě české modelky Simona Krainová a Linda Bartošová. Naopak roli ošklivky se zhostila Simona Babčáková a Johana Vašková. Důležitou roli sympatického třídního profesora, si zahrál Lukáš Vaculík. On jediný zestárl díky šikovných rukou maskérů.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také