Youtubeři

22. listopadu 2022 17:03

redakce Prima Lajk

Sexy Amouranth vyrazila na první rande s potenciálním přítelem. Schůzku živě streamovala na Twitchi

Amouranth vyrazila na rande a její sledující byli u toho.

Představte si, že jednoho dne vyrazíte na rande se slavnou sexy streamerkou Amouranth. Pro mnohé by to byl splněný sen. Tedy možná až do chvíle, než by zjistili, že celou schůzku hodlá kráska s božskými křivkami živě streamovat na Twitchi.

Přesně to teď totiž Amouranth udělala, naštěstí pro ni ale vyrazila s mužem (přezdívaným jako gigachad), kterému pozornost internetu nikterak nevadila, což mimochodem mohl být pro streamerku dobrý způsob, jak si otestovat případného budoucího partnera, protože ať to bude kdokoli, pozornosti se asi nevyhne.

Pár (a ještě kamarádka/kameramanka) každopádně vyrazil na horolezeckou stěnu, kde se k nim ze začátku připojil ještě tamější zaměstnanec, který nakonec velkou část videa strávil vysvětlováním všech pravidel a taky vůbec toho, jak má vlastně Amouranth ke stěně přistoupit a jak na ni správně lézt. Kupodivu to bylo celé podstatně míň trapné, než byste asi na první pohled čekali, tak nějak ale doufáme, že příští rande budou mít gigachad a Amouranth už mimo zraky celého internetu. Celý záznam rande najdete tady.

Sdílejte článek

Přečtěte si také