Youtubeři

10. října 2022 18:21

redakce Prima Lajk

Fanoušci přelstili sexy streamerku, aby před kamerou ukázala nahotu. Tohle chtěl každý vidět!

Streamerka Alinity už zase porušila pravidla streamování.

Málokterá streamerka miluje provokování fanoušků nahotou během svých přenosů tolik, jako právě slavná Alinity. Taky už za to v minulosti několikrát dostala od Twitche trest. V poslední době si ale docela zkouší dávat pozor a většinu dospělého materiálu nechává jenom na své OnlyFans stránky. Teď ale přece jen nějakou tu nahotu na streamu ukázala – háček byl v tom – že ne svoji.

Fanoušci totiž streamerku nachytali tzv. na švestkách, když se zrovna dívala na pořad 90 Day Fiance. Krátce předtím, než došlo na scénu s kojením, kdy jistá žena v pořadu vytáhla prso, aby začala krmit, poslal jeden fanoušek Alinity zprávu, že pro ni má překvapení. Zatímco se tak soustředila na čtení zprávy, přestala dávat pozor, a omylem nechala klip dojít až ke kritickému momentu s ňadrem.

Streamerce ihned došlo, že ji chat schválně zaměstnal, aby se tímto hloupým způsobem prohřešila proti pravidlům Twitche. Nicméně nakonec se jí povedlo vše zastavit akorát předtím, než se na obrazovce objevilo cokoli závažnějšího, momentálně jí tak nejspíš žádný postih nehrozí. Podívat se na to můžete pod tímto odkazem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také