návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Fattyho bejvalka děsí po porodu fanoušky fotkou placenty! Je to dojemné, nebo spíš nechutné?

Bývalá holka Fattyho a youtuberka Sára Holanová sdílela po porodu fotku placenty.
Vydáno: 29.10.2019
Sára Holanová a její placenta 1
Autor: Instagram.com Sára Holanová a její placenta 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Placenta, to je ten dočasný orgán, ke kterému je v děloze připoután plod. Její hlavní funkcí je přívod kyslíku a živin. Jinými slovy se jedná o celkem důležitou věc. A proč o tom píšeme? To jen abyste si při slovech: „Fuj, co to sakra je?“ vzpomněli na to, že bez placenty by tu nikdo z nás dnes nebyl. Ok. Připraveni?


To, co vidíte na fotce, je placenta youtuberky a bývalé přítelkyně FattyhoPillowa Sáry Holanové. Proč ji sdílela na svůj Instagram? To vysvětluje ve svém popisku, a pokud youtuberku sledujete, nejspíš vás to ani nemůže překvapit. Sára je posedlá přírodními praktikami, že si nechá placentu vyfotit a posléze zpracovat tak šlo s klidem předpovídat měsíce dopředu. Logiku v tom tím pádem moc nehledejte, podle komentářů pod fotkou je nicméně patrné, že ne všem přijde fotka nezbytně pobuřující. Našli se i tací, kterým přišla vlastně docela dojemná. A na čí stranu se nakloníte vy?

Článek je zařazen v: Sára Holanová , youtuberka , Fatty , placenta , porod , dítě