FOTO: Česká influencerka šokovala internet! Smoothies si ochucuje partnerovým spermatem

Influencerka Romaneta prozradila, co si přidává do svých smoothies.

Jen málo věcí na světě je tak děsivých, jako následující řádky. Zavítali jsme totiž do vod českého bizáru a objevili tam 23letou influencerku Romanetu, která se…no, která se zkrátka dost vymyká vaší představě o normální dvacetileté holce. Tahle totiž randí se 60letým podnikatelem, má hodně šílený Instagram a do toho ještě navíc šokovala své sledující, když jim prozradila, čím si ochucuje svoje domácí smoothiečka.

Nejenže pozorovat vrkání mezi starým pánem, co se obléká jako omdesátkový pasák, a spoře oděnou a zjevně i dost hloupou influencerkou, vyvolává u lidí dávivý reflex, ale k tomu všemu si ještě číst o tom, jak Romaneta mixuje zdravou výživu s přítelovým spermatem do jednoho lahodného drinku, to už je skutečně vrchol internetového pekla.

Na druhou stranu Romanetu na Instagramu sleduje nějakých 62 tisíc lidí. Ačkoliv tak její život vyvolává nejrůznější otázky, zjevně se jím ostatní lidé baví natolik, že to nějakým záhadným způsobem celé funguje. A když něco funguje, proč to měnit? O Romanetě tak nejspíš v budoucnu ještě určitě párkrát uslyšíme. Jen doufáme, že to nebude ve spojitosti s vydáním knihy zdravých receptů…

Sdílejte článek

Přečtěte si také