návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

FOTO: Fatty razantně změnil image! Kvůli své holce šel dohola a proměnil se v plešatého drsňáka! (apríl)

Taky se vám takhle slavný youtuber líbí víc?
Vydáno: 01.04.2019
Plešatý Fatty. 1
Autor: Facebook.com/FattyPillow Plešatý Fatty. 1

Tak tohle asi nikdo nečekal! FattyPillow není zrovna člověk, který by razantně měnil svůj vzhled a patří mezi youtubery, které poznáte ihned na první pohled. Teď už to ale asi platit nebude. Po neúspěchu s Fattyho cestou, kvůli níž zatím příliš nezhubl, se rozhodl změnit svůj vzhled jinak, než byste čekali. Slavný youtuber si totiž oholil hlavu!

Za jeho nečekanou proměnou pak stojí podle všeho jeho půvabná přítelkyně Jana. Té totiž přijde Fatty se svou aktuální váhou zatraceně sexy a jako na chlapovi by na něm nic neměnila. Tedy kromě vlasů. „Odjakživa mě přitahují plešatí muži,“ přiznala Jana na sociálních sítích. „Vždycky jsem vedle sebe chtěla mít někoho jako Bruce Willise nebo The Rocka. Teď už mám,“ dodala nadšeně.

Plešatý Fatty. 2
Autor: Youtube.com/FattyPillowTV Plešatý Fatty. 2

Sám youtuber se pak této změně chvíli bránil, nakonec však prosbě své přítelkyně podlehl. „Dlouho jsem si říkal, že s holou hlavou budu už definitivně vypadat jako kulička. Pak mi ale došlo, že když to dobře dopadne, budu vypadat jako moje oblíbená comicsová postava Kingpin z Daredevila,“ svěřil se na Instagramu Fatty. A nutno říct, že se rozhodl správně. Holohlavý Fatty totiž vypadá nečekaně sexy a jeho přítelkyně se možná bude muset bát, aby o něj neměli zájem ještě další nápadnice. Co říkáte na jeho proměnu vy?

O svém těhotenství ovšem bude informovat jinak, než většina žen na Instagramu.

FOTO: Nečekaná zpráva! Fattyho bývalka Sára prozradila, že je těhotná! S kým čeká své první dítě?

Fatty o Fattyho cestě. 1

VIDEO: Fatty se drsně pustil do hejtovaného Adama Kajumiho! Nemůže uvěřit, že je youtuber až tak naivní

Článek je zařazen v: plešatý , bez vlasů , nová image , přítelkyně , Jana Svobodová , youtuber , Fatty , Fatty Pillow

reklama