Končí Jake Paul s boxem? 1
Autor: profimedia.cz Končí Jake Paul s boxem? 1

FOTO: Končí nenáviděný youtuber Jake Paul s boxem? Tohle prohlásil po své poslední bolestivé výhře!

rd. Publikováno: 01.09.2021
Youtuber Jake Paul naznačil, že nejspíš končí s boxem.

reklama

Jake Paul je v boxu dosud neporažen. Jeho skóre jsou čtyři výhry a nula proher, samozřejmě je třeba brát ony výhry s rezervou, jednou totiž boxoval s dalším youtuberem, podruhé s basketbalistou v důchodu a potřetí a počtvrté s bývalými šampiony UFC, rovněž ve sportovním důchodu. Ani jeden zápas nebyl proti skutečnému boxerovi. A on to dobře ví.

Každopádně pokud bychom měli věřit jeho poslednímu tweetu (a bylo by rozumné, kdybychom to nedělali), tak už na další zápasy ani nedojde.

 

V textu výše stojí, že si Paul aktualizoval svůj status na boxera v důchodu. Což o to, peněz si za tu krátkou dobu vydělal nejspíš několikrát víc, než někteří boxeři vydělají za celý svůj život, nicméně v tom to asi není. Paul už několikrát naznačil, že se u něj kvůli boxování začínají projevovat následky, a že možná nebude moci v této činnosti moc dlouho pokračovat. Jestli je to ale tento důvod, nebo nějaký jiný, to ví nejspíš v tuto chvíli jen on sám. Nehledě na to, že stále existuje vysoká pravděpodobnost, že se jedná jen o vtip a že se za pár měsíců objeví v ringu s někým dalším.  

Jake Paul vyhrál další boxerský zápas 1

VIDEO: Youtuber Jake Paul slaví další vítězství v boxu! V drsném zápasu porazil bývalého šampiona UFC

reklama