MikeJePan se stal tátou 1
Autor: https://www.instagram.com/mikejepan_2021/ MikeJePan se stal tátou 1

FOTO: Kontroverzní youtuber MikeJePan se stal otcem. Jak popsal svého syna?

rd. Publikováno: 18.10.2021
Youtuber MikeJePan je tátou.
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Nechvalně proslulý youtuber MikeJePan (24) se stal tátou. Jeho přítelkyně Simona (22) mu porodila před pár dny chlapečka, ten měl údajně po narození 2,8 kilogramu, 47 centimetrů a trochu víc fialové barvy ve tvářích, než je asi běžné. I proto Mike popsal své první setkání se synem tak, že do rukou dostal fialového tvora. Chlapeček, jehož jméno zatím rodina prozradit nechce, je ale podle všeho zdravý a v pořádku a stejně tak na tom je i maminka.


Novopečená rodinka pak nafotila pár fotek přímo z nemocnice, na které se teď můžete podívat na serveru Extra.cz. Mike totiž jako správná hlava rodiny myslí samozřejmě i na to, jak ji zabezpečit. Ostatně i proto sdílel na svůj facebookový profil článek místo normálních fotek, však víte, tak jak to lidé běžně dělají. Influencer každým coulem.

Na druhou stranu třeba youtubera, který nyní vystupuje všude pod novou přezdívkou Arogantni, po narození syna přestanou napadat zvrhlé nápady a konečně dospěje, takže se jeho tvorba stane zase koukatelnou. A když ne, tak to holt po nevyhnutelném banu za pár měsíců zkusí zase znova. Kdo ví, my každopádně přejeme hodně štěstí a hlavně zdraví.

MikeJePan dokument 1

VIDEO: Nenáviděný youtuber MikeJePan natočil dokument o svém životě. Jakou šílenou lež v něm tvrdí?

reklama