FOTO: Misha je nejrychleji rostoucím youtuberem v Česku! Za jak dlouho překoná hranici milionu odběratelů?

Stane se z malého provokatéra brzy největší hvězda tuzemské youtuberské scény?

Ano, zase ten Misha. Ať se nám to líbí nebo, malý youtuber je opravdu internetovým fenoménem, jehož ujetá a absurdní videa obletěla celý svět. A právě díky tomu jeho popularita raketově roste a je bez přehánění nejrychleji rostoucím youtuberem v počtu odběratelů v České republice.

Zdá se vám to přehnané? Čísla ovšem bohužel v tomto případě mluví za vše. Misha a jeho brácha Metadon rozjeli své šílenosti teprve letos v únoru. Už za sedm měsíců však dokázali nasbírat více než 320 tisíc odběratelů. A to je na tuzemské poměry opravdu neskutečný výkon. Bylo to přitom teprve v červenci, kdy malý youtuber dostal svůj Youtube button za překonání hranice sta tisíc odběratelů. To znamená, že více než 200 tisíc uživatelů se pak k odběru Mishových šíleností přihlásilo během posledních dvou měsíců! Toto číslo pak díky haterům z ciziny i reakčním videím zahraničních youtuberů stále stoupá.

Nesmíme pak zapomínat ani na jeho nový kanál Mishovy šílenosti CZ, který je zaměřen na tuzemskou tvorbu. Ten se během pár týdnů od spuštění může chlubit 40 tisíci odběrateli. Jestli tedy bude Misha pokračovat i nadále v raketovém růstu, brzy bude patřit mezi nejsledovanější české youtubery. Dokáže překonat i populárního MenTa a bude jprávě on tím, který u nás překoná milionovou hranici odběratelů? Nebo jeho popularity brzy začne upadat? Asi víme, jakou možnost byste si přáli více. Faktem ale zůstává, že Misha má nyní neuvěřitelně našlápnuto!

Takhle poděkoval za svých 300 tisíc odběratelů., Foto: facebook.com

Sdílejte článek
Štítky YouTube youtuber Česko

Přečtěte si také