FOTO: Mladou dívku obtěžoval při běhu neznámý muž. Zachránil ji tento nejméně pravděpodobný hrdina

Příběh, který dojímá celý svět.

Julia Price je nadaná hudebnice a nadšená sportovkyně, která si šla jednoho dne jako vždy zaběhat. Netušila ovšem, že prožije dojemný příběh, který se stane virálním hitem. Během jejího tradičního běhání ji totiž začal obtěžovat nedaleko sedící pán v obleku. Začal na ni pokřikovat, že je sexy a nevhodně pískal. Mladá žena byla ovšem na podobné nevhodné chování zvyklá, a tak se rozhodla muže ignorovat. To ho však rozčílilo a začal jí sprostě nadávat.

To už se ovšem naštvala i Julia a chtěla si to s mužem vyříkat. Najednou se však před ní zničehonic objevil malý kluk, který šel okolo se svou maminkou a sestřičkou, a ženy se začal ihned zastávat. „Hele, to není hezký, co té ženě říkáte a jak na ní řvete. To byste neměl, protože je to milá dívka a já nenechám nikoho říkat ošklivé věci hodným lidem. Je to holka jako moje sestra a já ji budu chránit,“ řekl malý chlapec muži.

Pán se na kluka po tomto výstupu koukl, sklopil hlavu a potichu odešel pryč. Dojatá Julia poté chlapce objala a velmi jemu i jeho rodině poděkovala. Celý příběh potom zveřejnila na Facebooku a z jejího statusu se stal internetový hit, jenž má přes 150 tisíc sdílení. Kéž by takto odvážných dětiček bylo mnohem více.

Její příběh se stal virálním hitem., Foto: Facebook.com

Sdílejte článek

Přečtěte si také