návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

FOTO: Nečekaná zpráva od popálené Týnuš! Youtuberka je ZPÁTKY v Česku. Její první slova po návratu vás dojmou

Youtuberka Týnuš Třešničková je zpátky v Česku.
Vydáno: 12.06.2019
Po děsivé nehodě je Týnuš konečně zpátky doma
Autor: Instagram.com Po děsivé nehodě je Týnuš konečně zpátky doma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to pár dní, co se přítel youtuberky Týnuš Třešničkové svěřil médiím, že to s Týnuš začíná vypadat opravdu dobře a během pár týdnů by se mohla vrátit domů do Česka. No, tak zjevně to s ní vypadalo ještě o něco líp, youtuberka totiž čerstvě sdílela první fotku po návratu domů.

Ano, Týnuš je zpátky v Česku se svou rodinou, už se stihla i opalovat u bazénu a nejspíš netřeba dodávat, že je z toho opravdu šťastná. „Asi netřeba dalších slov... konečně,“ píše Týnuš.

Youtuberka strávila několik měsíců zavřená na turecké klinice, kde ji profesionálové dávali do kupy poté, co zažila děsivou nehodu při flambovací show v istanbulské restauraci. Přestože popáleniny byly vážné, nyní se zdá, že se vše zahojilo a po pár plastických zákrocích je vše zase jak má být. Přesvědčit se o tom teď můžete v následující galerii:

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , popálená , youtuberka , nehoda , Česko , návrat , dojemná slova