Sexy tiktokerka Addison Rae a její příjem 1
Autor: instagram.com/addisonraee/ Sexy tiktokerka Addison Rae a její příjem 1

FOTO: Nejslavnější tiktokerka světa odhalila svůj příjem. Neuvěříte, kolik jí sociální sítě vynášejí

rd. Publikováno: 17.08.2022
Sexbomba z TikToku Addison Rae světu odhalila svůj finanční příjem.

reklama

21letá tiktokerka Addison Rae si díky svým sexy křivkám a lásce k bikinám vybudovala v posledních letech renomé jedné z největších módních influencerek současnosti. Vedle toho, že si tak pomalu ale jistě buduje prvotřídní modelingovou kariéru, si však mladičká hvězda zvládne vydělat neskutečné peníze i pouhým blbnutím na TikToku.

 

Podle nedávné statistiky je tak kráska dokonce třetí nejúspěšnější tiktokerkou na světě, hned za sestrami Charli a Dixie D’Amelio. Ročně si podle všeho přijde na masivních 8,5 milionů dolarů (přes 200 milionů korun), a to do téhle částky ještě nejsou započítány všechny další možné příjmy jako lukrativní smlouvy s luxusními značkami, její vlastní podnikání nebo budoucí filmové a seriálové role.

 

Kráska má tak vyděláno nejen na svůj důchod, ale i důchody svých dětí a pak dětí jejich dětí. Jenže co naplat, sociální sítě jsou holt lukrativní byznys, a jen málokdo v něm dokáže chodit tak dobře, jako právě mladá tiktokerka. Jak jednoduché nebo náročné to je, se můžete mrknout výše.

Amber Heard svým pláčem nikoho nedojala

VIDEO: Na Amber Heard plačící filtr na TikToku nestačí! Herečka s ním vypadá pořád stejně…

reklama