FOTO: Nenáviděný youtuber Jake Paul sdílel seznam úspěchů. Přidal mezi ně i hovor s Trumpem

Jake Paul se chlubí na Instagramu svými úspěchy.

Jen málokterá dvojice youtuberů momentálně patří mezi nenáviděnější tvůrce, než bratrské duo Jake a Logan Paul. Druhý zmiňovaný už za pár týdnů dostane na budku od šampiona boxu Floyda Mayweathera, ten první ale prozatím chodí do ringu zápasit jen se staršími nebo slabšími oponenty, kteří ještě navíc nemají moc peněz, a tak kývnou na cokoliv. Například i na to, aby se nechali vyřadit už v prvním kole.

@jakepaul

In the past 2 weeks I...

♬ original sound - Jake Paul

Každopádně Jake Paul samozřejmě dobře ví, že nepatří mezi populární osoby, a tak se snaží tenhle oheň přiživovat, protože špatná reklama je taky reklama. A čím více kontroverzí způsobí, tím spíš se o něm bude mluvit a tím spíš z toho bude mít nějaké peníze. Co tedy udělal tentokrát? Jednoduše na Instagramu sdílel seznam svých posledních úspěchů, kde se kromě jiného pochlubil i fotkou z aplikace FaceTime, skrz kterou si volal bývalým prezidentem USA Donaldem Trumpem. A to si pište, že to řadu lidí pořádně rozpálilo.

Sdílejte článek
Štítky peníze Instagram úspěchy MMA youtuber USA youtubeři Donald Trump Jake Paul Logan Paul Floyd Mayweather Jr. FaceTime Jake Paul nenáviděný

Přečtěte si také