návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

FOTO: Popálená Týnuš se pochlubila žhavou fotkou z koupelny! Opravdu je sexy youtuberka zpátky v nejlepší formě?

Týnuš se pochlubila novou sexy fotkou.
Vydáno: 05.06.2019
Týnuš na prvním sexy selfíčku od nehody 3
Autor: Instagram.com Týnuš na prvním sexy selfíčku od nehody 3

Youtuberka Týnuš Třešničková je po devíti měsících oficiálně zpátky. Týnuš totiž čerstvě sdílela sexy selfíčko z koupelny, po kterém už je jasné, že se youtuberka definitivně vrací na sociální sítě. Po jejím včerejším příspěvku je zřejmé, že se po velmi těžkém životním období, kdy strávila téměř rok v cizí zemi v péči doktorů a specialistů, brzy vrátí domů a bude schopná zase začít samostatně fungovat.

Týnuš na prvním sexy selfíčku od nehody 1
Autor: Instagram.com Týnuš na prvním sexy selfíčku od nehody 1


„Ještě před pár měsíci jsem si sama nezvládla umýt vlasy a na začátku jsem bez pomoci ani nebyla schopna dojít do koupelny. Udělat si culík na hlavě pro mě bylo nemožné a potřebovala jsem i u takových drobností asistenci,“ píše youtuberka na začátku svého příspěvku.

Co se samotné fotky týče, buď došlo na lehkou retuš, čáry s make-upem, nebo má za sebou Týnuš plastickou operaci, oproti své poslední fotce, na které ukázala tvář, totiž vypadá youtuberka k nepoznání. Každopádně už se nemůžeme dočkat, až dojde taky na fotku v plavkách.

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , youtuberka , sexy fotka , selficko , nehoda , Instagram , popálení

reklama