Francouzská youtuberka oznámila, že plánuje spáchat asistovanou sebevraždu 1
Autor: instagram.com/we.are.olympe/ Francouzská youtuberka oznámila, že plánuje spáchat asistovanou sebevraždu 1

FOTO: Sexy youtuberka plánuje podstoupit asistovanou sebevraždu. Jaký pro to má šílený důvod?

rd. Publikováno: 30.01.2023
Youtuberka oznámila, že plánuje asistovanou sebevraždu. Jaké uvedla důvody?

reklama

Šokující a zároveň smutná slova, tak přesně tak by se dalo shrnout prohlášení 23leté youtuberky a influencerky, která řekla, že plánuje spáchat asistovanou sebevraždu. Francouzská kráska známá pod přezdívkou Olympe ale podle mnoha expertů to nebude mít se svým kontroverzním plánem zrovna lehké.

Nejprve je třeba uvést důvod, proč chce vlastně youtuberka sebevraždu spáchat. Mladá dívka je totiž přesvědčená, že žije se zhruba 40 různými osobnostmi v hlavě, a právě špatné duševní zdraví je tak hlavním motivátorem celého činu.

 

 

Youtuberka je proto tak již delší dobu v kontaktu s mnoha odborníky a také lékaři, jak ale prozradila svým zhruba 250 tisícům sledujících, spáchat asistovanou sebevraždu není tak snadné, jak si původně myslela. Kliniky a doktoři totiž ke všemu mají proces, a když už se najde místo a země, kde je něco takového vůbec legální, stojí to spoustu peněz i času.

Youtuberka nicméně potvrdila, že to v tuto chvíli už není debata, ale oznámení, a že vše plánuje ukončit ještě před koncem tohoto roku v Belgii. Je to prý její život, rozhodně nejednala ukvapeně, a jenom si přeje, aby ostatní její rozhodnutí tolerovali.  

Katy Perry prohlásila, že hudba Billie Eilish je nudná 1

Zpěvačka Katy Perry odmítla nabídku na spolupráci s Billie Eilish. Co brutálního jí řekla?

reklama