Youtubeři

11. července 2019 14:40

redakce Prima Lajk

Týnuš odhodila strach a ukázala zjizvenou tvář! Youtuberka je inspirací pro všechny další oběti popálenin

Youtuberka Týnuš začíná inspirovat ostatní k většímu sebevědomí.

Od svého návratu z istanbulské kliniky se youtuberka a fashion blogerka Týnuš Třešničková rychle začala vracet do svých starých kolejí, kdy plní sociální sítě fotkami kabelek, plavek a dalších krásných materiálních věcí, jenže v poslední době pozorujeme jeden zásadní rozdíl.

Tam, kde by stará Týnuš volila raději přístup „to špatné neukážu“, rozhodla se nová Týnuš přistoupit k sobě i svým fanouškům s velkou dávkou upřímnosti. Přestože již Týnuš podstoupila viditelně několik plastických operací, které měly za účel zmírnit následky nehody s popálením, zůstalo jí na tváři i na zbytku těla stále dost jizev, které nyní youtuberka postupně fanouškům odhaluje a ukazuje tím, že se žádných posměšků nebo hanlivých urážek nebojí. Naopak. Na své tělo je pyšná, Týnuš má za sebou navíc velký boj a její příběh teď díky tomu má šanci inspirovat tisíce dalších lidí, kteří si prošli něčím podobným, a třeba se nyní bojí světu prezentovat.

Pro Týnuš je to tedy velká zkouška. Chopí se příležitosti a promění svůj potenciál stát se skutečně inspirativní figurou české YouTube scény? Těžko říct. Ať už to ale dopadne jakkoliv, minimálně náš obdiv už má jistý.


Přečtěte si také