Youtubeři

15. března 2018 12:20

redakce Prima Lajk

FOTO: Youtuberka Týnuš si nedala pozor na pusu a fanoušci jí za to drsně nadávají! Podívejte se, jak je vtipně urazila

Když si youtuber nedá pozor na pusu.

Není to poprvé, a není to nejspíš ani naposled, co se lidé ohradili proti výrokům populární fashion youtuberky Týnuš Třešničkové. Co ta holka udělala tentokrát, ptáte se? Vlastně vůbec nic. V tomhle případě je reakce fanoušků totiž naprosto mimo.

Týnuš zkrátka napsala pod svou fotku, že by se to s výraznými kousky oblečení nemělo přehánět. „…ať nevypadáte jak od kolotočů,“ připsala nakonec. A je to právě tahle fráze, která zřejmě urazila několik lidí, přesněji řečeno dívek, které Týnuš nařkly z toho, že při psaní svých popisků nemyslí.

Každý normální člověk nicméně podobnou frázi už někdy slyšel a ví, že to není žádná velká urážka. Jen obyčejné přirovnání založené na nějakých stereotypech, které zlidovělo. Jestli dnes ještě platí, nebo ne, to je věc druhá. Ale že bychom se kvůli tomu museli nějak extra ohrazovat? To fakt ne.

Týnuš se tak přirozeně brání a píše lidem, aby ji hned nechytali za každé slovíčko. Ne snad, že bychom chtěli youtuberku za každou cenu bránit, pár blbostí už v minulosti rozhodně natropila, tentokrát se ale vážně přikláníme na její stranu. Jaký na to máte názor vy?


Přečtěte si také