Youtubeři

4. prosince 2020 17:43

redakce Prima Lajk

GALERIE 18+: Nechutné! Youtuber týral v přímém přenosu těhotnou přítelkyni. Ta odporné zacházení nepřežila

Nechutný případ youtubera, který kvůli penězům a sledovanosti způsobil smrt své přítelkyni i nenarozenému dítěti.

Otřesný případ, který si nikdo rozumně uvažující nemůže vysvětlit, se stal v Rusku. Tamní youtuber Stas Reeflay je zvyklý při svých live streamech dělat cokoliv, co si jeho fanoušci a diváci zažádají. A co si hlavně v přímém přenosu zaplatí. Jeden z jeho zvrácených odběratelů měl ovšem hodně nechutnou žádost. Chtěl, aby youtuber týral v přímém přenosu svou těhotnou přítelkyni Valentinu Grigorjevovou, a zaplatil mu za to v přepočtu téměř 22 tisíc korun. A youtuber, vlastním jménem Stanislav Reshetnikov, tuto nabídku z nepochopitelných důvodů přijal.

Youtuber začal být k přítelkyní agresivní a donutil ji, aby se svlékla do spodního prádla. Polonahou ji pak zavřel do mrazu na balkon. V té době ale byla teplota venku pod bodem mrazu. Těhotné 28leté ženě se pak toto jeho nechutné chování stalo osudným. Valentina se kvůli podchlazení dostala do stavu hypotermie, kdy kvůli nízké tělesné teplotě ztrácela vědomí a došlo k útlumu srdeční arytmie, třesu a bezvědomí.

Youtuberovi až příliš pozdě došlo, jak tragickou chybu udělal, a když pro svou přítelkyni konečně došel, našel na balkoně už pouze její bezvládné tělo. Zoufalý Reeflay ihned zavolal záchranku, ani přivolaná pomoc však nedokázala ženě ani dítěti pomoci. Další smutnou a nepochopitelnou stránkou celé události je, že po celou dobu marné záchrany nechal youtuber zapnutou kameru a stream údajně běžel ještě dvě hodiny po ženině smrti.

A lidé, kteří se na celou tragédii dívali, ženě také nepomohli a nezavolali pomoc. Stanislav Reshetnikov byl posléze zatčen a hrozí mu dva roky vězení. Celý případ pak vyvolal velké diskuze a nikdo nemůže pochopit, jak se něco takového vůbec mohlo stát. Galerie výše je pak jen pro hodně silné povahy.


Přečtěte si také