návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

GALERIE: 24letá youtuberka se zasnoubila s 61letou přítelkyní! Internet ji za to nenávidí

Láska je… láska?
Vydáno: 15.01.2019
Mladá youtuberka si chce vzít o 37 let starší přítelkyni 10
Autor: Instagram.com Mladá youtuberka si chce vzít o 37 let starší přítelkyni 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Následující článek je trochu komplikovanější. Jakožto autor článku musím ze všeho nejprve uvést, že sám gay nejsem, a tak nemám nejmenší ponětí, jaké to je, být v dnešním světě homosexuální. Mohu ale doufat, že jsou lidé v dnešní době o něco otevřenější, než jak tomu bývalo v ne-tak-dávné minulosti, a že se gayové a lesby nemusí v civilizovaných koutech světa potupně skrývat za nějaké nálepky jako „kamarádi“ nebo „spolubydlící“.

Seznamte se s Julií Zelgovou. Julii je 24 let, živí se jako youtuberka a momentálně vede vztah se ženou, která je o 37 let starší než ona. A tady se dostáváme k hlavnímu problému – jakmile totiž někdo veřejně odhalí vztah s takto mimořádně velkým věkovým rozdílem – gay, nebo ne – musí počítat s kritikou. Julia chodí s jistou Eileen, 61letou paní z Británie, se kterou společně bydlí a nyní dokonce plánují i svatbu. Spousta fanoušků, byť Julii otevřeně podporovali na jejích začátcích, kdy se stavěla za LGBTQ komunitu, jaksi ale nemůže tento poněkud zvláštní vztah rozdýchat. Prý je to zkažené, špatné, a nezdravé. Julia se od té doby rozhodla natočit několik videí, ve kterých se proti těmto kritikám bránila, zatím ale kontroverze pokračuje i nadále. Další lavinu nadávek pak vyvolalo i přiznání, že se Julie s Eileen seznámila přes Tinder.

Pár se ale dočkal i opačných názorů – plno lidí se rozhodlo ženy podpořit svými komentáři a příspěvky. Podle nich prý pravá láska vždycky zvítězí a lidé nemají právo soudit ostatní, dokud něco takového sami nezažili. A co na takový vztah říkáte vy?

Článek je zařazen v: gay , LGBTQ , lesba , youtuberka , zásnuby , Hate , lidé , vztah