GALERIE: 24letá youtuberka se zasnoubila s 61letou přítelkyní! Internet ji za to nenávidí

Láska je… láska?

Následující článek je trochu komplikovanější. Jakožto autor článku musím ze všeho nejprve uvést, že sám gay nejsem, a tak nemám nejmenší ponětí, jaké to je, být v dnešním světě homosexuální. Mohu ale doufat, že jsou lidé v dnešní době o něco otevřenější, než jak tomu bývalo v ne-tak-dávné minulosti, a že se gayové a lesby nemusí v civilizovaných koutech světa potupně skrývat za nějaké nálepky jako „kamarádi“ nebo „spolubydlící“.

Seznamte se s Julií Zelgovou. Julii je 24 let, živí se jako youtuberka a momentálně vede vztah se ženou, která je o 37 let starší než ona. A tady se dostáváme k hlavnímu problému – jakmile totiž někdo veřejně odhalí vztah s takto mimořádně velkým věkovým rozdílem – gay, nebo ne – musí počítat s kritikou. Julia chodí s jistou Eileen, 61letou paní z Británie, se kterou společně bydlí a nyní dokonce plánují i svatbu. Spousta fanoušků, byť Julii otevřeně podporovali na jejích začátcích, kdy se stavěla za LGBTQ komunitu, jaksi ale nemůže tento poněkud zvláštní vztah rozdýchat. Prý je to zkažené, špatné, a nezdravé. Julia se od té doby rozhodla natočit několik videí, ve kterých se proti těmto kritikám bránila, zatím ale kontroverze pokračuje i nadále. Další lavinu nadávek pak vyvolalo i přiznání, že se Julie s Eileen seznámila přes Tinder.

Pár se ale dočkal i opačných názorů – plno lidí se rozhodlo ženy podpořit svými komentáři a příspěvky. Podle nich prý pravá láska vždycky zvítězí a lidé nemají právo soudit ostatní, dokud něco takového sami nezažili. A co na takový vztah říkáte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také