GALERIE: Adam Kajumi i Datel už bydlí v LIKE HOUSE! Podívejte se na fotky z jejich prvního dne

MilanR. Publikováno: 15.04.2021
Premiéra očekávané reality show LIKE HOUSE se konečně blíží! Jak vypadalo nastěhování influencerů do jejich nového domova?
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Už se to konečně blíží! Premiéra nové reality show LIKE HOUSE, v níž bude parta influencerů bojovat o výhru půl milionu korun, se sice kvůli koronaviru posunula, včera už se však mladé internetové hvězdy nastěhovaly do vily, v níž budou pobývat následující tři měsíce. A nebyli by to správní influenceři, kdyby se z prvního dne ve svém novém příbytku nepochlubili na Instagramu pořádnou porcí fotek a InstaStories.

Partička youtuberů a tiktokerů, mezi nimiž nechybí ani kontroverzní Adam Kajumi a známý Datel, tak má za sebou náročný středeční den plný stěhování a aklimatizace na štáb a nové prostředí. Jenže jak je z jejich fotek a vyjádření vidět, tak si to tahle partička zatím náležitě užívá a těší se na to, jakou divokou a šílenou jízdu divákům v televizi připraví. Co všechno influenceři v první den natáčení prožili?

To se dozvíte při premiéře reality show LIKE HOUSE, která startuje už 19. dubna v 17:15 na Primě.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

LIKE HOUSE (1) - upoutávka
Pořad LIKE HOUSE.
Autor: archiv FTV Prima Pořad LIKE HOUSE.
Účastníci LIKE HOUSE 2.

Reality show LIKE HOUSE 2

Mladá influencerka Lada Horová.

GALERIE: Kráska Lada Horová se chystá dobýt LIKE HOUSE! Podívejte se na její nejžhavější fotky

reklama