návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

GALERIE: Blíží se zvrat u popálené Týnuš? Tahle věc na youtuberku nejspíš čeká v příštích týdnech!

Co je nového v případě popálené Týnuš?
Vydáno: 08.03.2019
Blíží se návrat popálené Týnuš? 3
Autor: Instagram.com Blíží se návrat popálené Týnuš? 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Půl roku od tragické nehody v istanbulské restauraci a popálená youtuberka Týnuš Třešničková stále pobývá v nemocnici. Ono se vlastně není ani moc čemu divit, Týnuš utrpěla popáleniny na 35 % těla, nejvíce pak na rukou a v obličeji. A to je obzvlášť u ní docela velký problém – léčba tak přirozeně musela zabrat déle, než se původně doufalo.

Jenže nyní už youtuberka čím dál častěji postuje na Instagram, dělá stories, propaguje módní značky a především – především popisuje svoje plány na léto. A právě to by teď podle některých mohlo značit, se se blíží její návrat zpátky do Česka.

Oficiálně youtuberka tvrdí, že ačkoliv je léčba úspěšná, kdy přesně se vrátí domů, neví. Nicméně vzhledem k její aktivitě na sociálních sítích se zdá, že konec léta nejpozději už bude Třešničková trávit zpátky ve své vlasti. Jestli do té doby ukáže první fotku své tváře od nehody, zůstává otázkou.

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , youtuberka , popálená , nehoda , návrat , Česká republika , léčba , Turecko