návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Drsný útok na Jirku Krále! Slavný youtuber začal prodávat vlastní sešity. Lidé mu za to nadávají

Přehnal to tentokrát Jirka, nebo jeho “fandové“?
Vydáno: 01.09.2016
Co se lidem na jeho sešitech nelíbí?
Autor: facebook.com Co se lidem na jeho sešitech nelíbí?

Jirka Král patří mezi naše nejslavnější youtubery a tento status dokáže skvěle vytěžit. Už řadu let tak příznivcům nabízí merchandise v podobě triček či mikin a již nějaký pátek si mohou kupovat i jeho vlastní komiks. A začátkem školního roku do této sbírky přidal také vlastní školní sešity! Jenže jako v případě nedávných kontroverzních polštářů si tím u řady lidí solidně naběhl.

Takhle vypadal Jirka Král jako dítě

VIDEO: Jirka Král ukázal, jak vypadal jako dítě! Takhle roztomilí jste rozhodně nebyli!

V komentářích na Facebooku tak čelí ostré kritice za to, že se jedná pouze o další způsob, jak na svých mladých fanoušcích co nejvíce vydělat. Ti se totiž podle kritiků nechají snadno ovlivnit a hned si budou chtít sešit objednat i přesto, že je docela drahý. Mnohým se pak nelíbí ani jeho prohlášení, že jsou jeho sešity lepší než “nějaký nesmysl sešity v supermarketu z Číny“. Podle některých uživatelů jde jen o reklamní tah, jelikož většina sešitů v prodejnách už pochází z Čech nebo Slovenska. Královi fanoušci jakoby se tak rozdělili na dva nesmiřitelné tábory, kdy ho jeden napadá a ten druhý zase vehementně brání.

Na nesnášenlivé reakce musel odpovědět v dalším statusu i sám youtuber. Ten tvrdí, že rozhodně nechce ovlivňovat děti a tahat z nich peníze. Naopak jim nabízí produkty, které jim na rozdíl od plakátů mohou být užitečné. Něco nám ale říká, že tím kritická ústa haterům jen tak nezavře.

Článek je zařazen v: kritika , útok , fotogalerie , Facebook , král , drsný

reklama