Youtubeři

20. května 2020 11:36

redakce Prima Lajk

GALERIE: Manželka youtubera PewDiePie odhalila, proč se styděla za svou tvář. Z čeho měla takový strach?

Za co se styděla manželka PewDiePie Marzia?

Marzia Kjellberg, manželka slavného youtubera Felixe „PewDiePie“ Kjellberga, patřila před pár lety na YouTube k těm nejsledovanějším fashion vloggerům vůbec. Na kanálu měla dohromady 7,6 milionů sledujících, pak se ale rozhodla kanál smazat a s vlogy přestat. Proč?

Marzia později svým fanouškům odhalila, že za to mohl stres a především úzkostný pocit, že je ošklivá. Ano, řeč je o atraktivní blondýnce, která na fotkách působí jako modelka. Každopádně problém měla se svojí pravou stranou tváře, která jí prý tvořila asymetrický obličej, za který se Marzia styděla. Pod některými úhly se na sebe podle všeho nedokázala ani podívat, konstantně tak musela hledat ty úhly, se kterými byla spokojena, celý proces byl ale extrémně vyčerpávající.

Po letech potíží a boje s takovou úzkostí se ale Marzii povedlo tyto strachy překonat a nyní je zkrátka spokojená s tím, co má a jak vypadá. Což je samozřejmě vždycky ten nejlepší stav. V tomhle případě byly navíc veškeré úzkosti trochu zbytečné, poněvadž se stačilo podívat na ty desítky tisíc komentářů, které Marziu na sociálních sítích pravidelně obdivovaly a vyjadřovaly komplimenty jejímu vzhledu. Říkejte si o jejím muži co chcete, ten týpek má ale na ženy zatraceně dobrý vkus!


Přečtěte si také