Youtubeři

12. května 2016 11:55

redakce Prima Lajk

GALERIE: Mishovy šílenosti a spol.: 5 rostoucích youtuberů, kteří teďka opravdu frčí!

Už vás nebaví okoukané internetové tváře a chcete více sledovat současné trendy? Tak to je následující topka právě pro vás.

Youtubeři patří bezpochyby mezi největší fenomény poslední doby a jejich fanoušků každým dnem přibývá. Jenže i přesto, že mnoho z nás zná hlavně největší hvězdy v čele s Gogem, FattyPillowem či Teri Blitzen, zajímavých tváří se na youtuberské scéně pohybuje nepočítaně. A co si budeme povídat, hodně z nich pro nás tvoří i mnohem originálnější kousky než ta největší internetová jména. Připravili jsme si proto pro vás pětici neokoukaných tváří, které nejspíš neznáte, jejich popularita ovšem každým dnem roste. Právě jejich tvorba je totiž v současnosti hodně trendy a rozhodně byste jim měli věnovat pozornost.

5. PeeetaaaTVČím dál známější hejtr a provokatér, kterému není nic svaté. Rád se totiž fanouškům svěří s tím, co (respektive kdo) ho nejvíce štve. Nebojí se pak navážet ani do youtuberské konkurence v čele s Teri Blitzen, na nichž nenechává nit suchou. Jeho styl a humor ovšem rozhodně nesednou každému a dalo by se říci, že Peeetaaa má stejný počet příznivců jako odpůrců.

4. LucyPugA teď něco pro slečny. Máte holky rády fashion kanály plné módy či tipů na líčení, ale už byste toužily po nějaké neokoukané osobnosti? Tak právě pro vás je tu sympatická Slovenka LucyPug, v jejímž provedení vás tato témata určitě budou bavit. Pokud vám navíc její obličej přijde povědomý, vězte, že jde o přítelkyni samotného Goga, jenž se občas v jejích videích také objeví. Společně s Lucy tak dostanete také trochu té youtuberské jistoty.

3. HerdynPravým jménem Pavel Mikeš patří mezi nejlepší a nejúspěšnější herní streamery. Jedná se navíc o dvojnásobného mistra České republiky v League of Legends, takže jde doopravdy o člověka na svém místě. U jeho příspěvků se navíc zasmějete a není nouze ani o vtipná videa. Pokud vás tedy zajímá herní scéna a ještě jste o Herdynovi ze záhadných důvodů neslyšeli, měli byste to rychle dohnat.

2. EvilBender47Tak trochu šílená youtuberská skvadra, která produkuje jedny z řemeslně nejkvalitnějších, a zároveň nejoriginálnějších videí u nás. Točí vlastní malé filmečky, povedené parodie na slavné hry i vtipné vinesy. Jejich videím pak nechybí svěží nápady, originalita a osobitý smysl pro humor. Pokud chcete youtubery, kteří pouze nesedí na zadku u svého počítače a sem tam se pořádně utrhnou ze řetěžu, tento kanál je přímo pro vás.

1. Mishovy šílenostiJeden z nejmladších českých youtuberů, jenž rád informuje o oblíbených hrách, sem tam fanouškům zazpívá, ale hlavně si rád dětsky, a rádoby šíleně zablbne. Zatímco někteří mají dětského youtubera rádi a je pro ně příjemným zpestřením, další nešetří kritikou. Tak jako tak, Mishova popularita stále stoupá.

Sdílejte článek
Štítky styl galerie youtuber Česko League of Legends trend Teri Blitzen Pavel Mikeš

Přečtěte si také