GALERIE: Nejslavnější sexy streamerka končí s OnlyFans! Proč se vzdává dobrovolně peněz?

Konec jedné éry, tak se dá popsat nejnovější oznámení streamerky Amouranth.

Znáte Amouranth? Co nás to napadá, jasně, že znáte! Půvabná kráska z Twitche se nejprve proslavila provokativním obsahem na platformě, která původně sloužila ke streamování her, jenom aby následně přesedlala na finančně výhodnější, ale zato náročnější a taky odvážnější tvorbu na OnlyFans. Nyní se však slavná Amouranth rozhodla přijít s razantním krokem. Oznámila totiž, že s OnlyFans a vůbec érou „e-girl“ končí.

Definitivní konec jejího OnlyFans přijde v červnu, do té doby mají fanoušci možnost ji ještě pár týdnů sledovat, získat nějaké slevy a užít si obsah, který údajně bude peprnější než kdy dřív. Následně pak streamerka ale hodlá přesunout svoji aktivitu zpátky na Twitch, kam údajně investovala obří sumu peněz do obsahu, který pro ni prý není úplně typický. Co přesně to bude? To zatím Amouranth tají, fanoušci se ale mají na co těšit.

Mezitím Amouranth slibuje, že sexy obsah bude k mání nadále na jejích sociálních sítích, navíc je zřejmé, že vyzývavé oblékání, streamy z bazénku a další populární aktivity, které si její fanoušci v průběhu let zamilovali, rozhodně nikam nemizí.

Sdílejte článek
Štítky peníze sex galerie konec OnlyFans Sexy Amouranth Twitch.tv éra streamerka OnlyFans

Přečtěte si také