návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

GALERIE: Opravdu takhle vypadá Týnuš bez make-upu? Slavná youtuberka tvrdí, že ano! Věříte jí?

Opravdu je Týnuš na fotce bez make-upu?
Vydáno: 18.01.2018
Týnuš Třešničková
Autor: youtube.com Týnuš Třešničková

Fashion youtuberka Týnuš Třešničková se nijak netají svou náklonností k líčení, make-upu, falešným řasám nebo plastickým operacím. Občas sice tvrdí, že nejlepší je být přirozená, pokaždé to ale rozbije nějakým svým videem, kde hodinu vypráví o tom, jaké oční stíny dnes použila.

Nyní v jednom ze svých instagramových příspěvků sdílela fotku, kde je podle svých slov zcela bez make-upu. Teda až na ty speciální řasy. Pokud byste ji však srovnali s jednou z jejích starších fotek bez make-upu, všimli byste si viditelného rozdílu.

Mladá youtuberka prý krátce předtím testovala nějaký kosmetický produkt, k němuž brzy natočí samostatné video. Je tedy možné, že výraznou změnu k lepšímu způsobil právě tenhle zázračný přípravek. Ať už je pravda jakákoliv, tentokrát je třeba uznat, že to Týnuš slušelo a vypadala o něco přirozeněji, než jak tomu bývá obvykle. A to i přesto, že o sobě tvrdí, že vypadá jako rajče.

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , česká youtuberka , bez make-upu , líčení , řasy , Instagram , fotka

reklama