návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Populární youtuberka porodila své první dítě! Narodil se jí chlapeček, nebo holčička?

Jedna ze známých youtuberek přivítala s manželem na světě svého prvního potomka. Prozradili také jméno?
Vydáno: 31.07.2020, MilanR

Markéta Frank je čím dál známější českou youtuberkou, která nedávno překonala hranici 100 tisíc odběratelů na svém youtuberském kanále a mezi ženským publikem se těší velké oblibě. A aktuálně zažívá největší štěstí svého života. Před několika dny totiž společně se svým manželem Vilémem Fraňkem přivítala na svět své první dítě. A jak dříve prozradila v jednom ze svých videí, je to holčička!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Marketa Frank (@marketafrank),

 

Čerstvá maminka se s radostnou zprávou pochlubila na Instagramu. Své štěstí si ovšem nechávali s manželem nejdřív pro sebe a fanouškům novinu sdělili až po pár dnech. A jak se zdá, s informacemi z rodinného života budou zpočátku šetřit i nadále, jelikož zatím nechtějí prozradit ani jméno holčičky. Nadšení fanoušci to ale samozřejmě respektují. Markéta, která kvůli roli maminky na pár měsíců přestala natáčet, a Vilém se prvního potomka dočkali po desetiletém vztahu a dva roky od jejich romantické svatby. A jak to tak z jejich věčné lásky na fotkách vypadá, u jednoho dítěte možná nezůstanou.

Markéta Frank

VIDEO: Známá youtuberka oslavila výročí a přestává natáčet! Jaký důvod k tomu má?

Markéta Frank

VIDEO: Známá youtuberka prozradila, že čeká miminko! Kdo je otcem?

Článek je zařazen v: Markéta Frank , porodila , dítě , dcera , youtuberka , těhotentsví , porod , manžel , Vilém Franěk

reklama