GALERIE: Skončil Fatty s hubnutím? Slavný youtuber prý zase tloustne a lidé mu za to nadávají. Co si myslíte vy?

Vykašlal se slavný streamer na Fattyho cestu, nebo jsou na něj lidé až příliš přísní?

Asi všichni už vědí, že se slavný youtuber FattyPillow kvůli zdravotním rizikům rozhodl zatočit s nadváhou a začal s ostře sledovaným projektem Fattyho cesta, v němž chtěl rapidně zhubnout a úplně změnit svůj životní styl. A zprvu se zdálo, že má youtuber opravdu skvěle našlápnuto.

Fatty změnil svůj jídelníček, na Instagramu se chlubil fotkami z běžícího pásu či zdravého jídla a pod dohledem známého fitness trenéra Aleše Lamky si dával pořádně do těla. Všichni mu fandili a řadu fanoušků tímto krokem motivoval k tomu, aby se sebou sami začali něco dělat. Jenže v posledních týdnech přišla rapidní změna.

V období Vánoc totiž youtuber dal svému přísnému režimu vale a malinko si dopřával. Fotografie ze cvičení či zdravého jídelníčku už prakticky nezveřejňuje. Místo toho můžeme narazit na fotky s cigaretou či alkoholem. Sám Fatty pak v jednom ze streamů přiznal, že svou cestu tak trochu pokazil. „Hodně dnů jsem teď zevlil, nedával jsem si do těla jako předtím, pil jsem víno a kouřil cigarety. Pár dní na tom vínu a cigaretách mi vůbec nepomohlo a nemám z toho dobrý pocit. Teď si zažívám to, co si zasloužím,“ řekl Fatty podle Extra.cz. A fanoušci si toho začínají všímat.

Někteří už mu na sociálních sítích začínají vyčítat nedostatek videí a fotek z Fattyho cesty, další pak naznačují, že už opět začíná tloustnout a na jeho obličeji je to bohužel vidět čím dál víc. Někteří se pak neštítí nadávek a jiní zase neskrývají své zklamání. V motivaci v hubnutí ho totiž měli za vzor, nyní je ovšem zklamal. Fatty ovšem říká, že váha mu zatím žádná kila navíc neukazuje, a chce opět najet na přísný režim. Doufejme tedy, že se mu to podaří a všem hejtrům ještě pořádně ukáže. Tak tvrdou kritiku si youtuber podle nás určitě nezaslouží a úbytek váhy je na něm podle nás stále vidět.


Přečtěte si také