Youtubeři

27. května 2016 14:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Top 10 nejsledovanějších československých youtuberů! Sledujete je všechny?

GALERIE: Top 10 nejsledovanějších československých youtuberů! Sledujete je všechny?

Česká, a ostatně i slovenská youtuberská scéna se nám za poslední roky už pořádně rozrostla a svého favorita si zde najde v podstatě už každý. Youtubeři se pak čím dál více zapisují do povědomí lidí a o jménech jako Gogo, Teri Blitzen či FattyPillow slyšel snad už prakticky každý. Myslíte si, že právě v těchto jménech se skrývá tuzemská youtuberská elita?

Tak to vás následující žebříček částečně dost překvapí. Dali jsme totiž pro vás dohromady žebříček těch nejsledovanějších youtuberů působících u nás, kteří mají na své kanálu nejvíce odběratelů a jejich kousky tak pravidelně zhlédnou statisíce fanoušků. A asi můžeme prozradit, že Fatty či mnohé holčicí youtuberky sem i přes veškerou snahu ještě nepatří a mezi špičku patří tváře, do kterých byste to zřejmě neřekli. Ostatně přesvědčte se sami.

10. Stejk - 455 010 odběratelů

Známý youtuber, který natáčí pro své fanoušky snad úplně všechno a prakticky o všem. Není u něj nouze o vtipná videa, prank cally, vlogy, zábavné rozbalovačky či svěží Vine videa a bere si na paškál cokoliv od sexuálních témat až po filmové parodie. To všechno v příjemné zábavné formě, která asi nikoho neurazí. Není divu, že ho díky jeho sympatickému vystupování můžeme vídat i v televizi. Kromě jeho hlavního kanálu, jenž sleduje přes 450 000 lidí, má navíc ještě vedlejší Stejk Life, který sleduje přes 100 tisíc jeho fanoušků. Je prostě úspěšný na všech frontách.

9. NejFake – 469 487 odběratelů

Asi jeden z nejtajemnějších českých youtuberů, jehož si jeho fanoušci už nedokážou představit bez jeho typického šátku. Jak totiž sám říká, jméno a tvář nejsou důležité, hlavní jsou vaše myšlenky a názory. A tím se NejFake řídí dokonale. Kromě tradičních zábavných videí a nějakých těch zajímavostí ze světa her či seriálů se totiž nebojí vyjádřit ani ten nejkritičtější názor a nebojí se opravdu ničeho. Nejde navíc o žádné obyčejného hejtra, jeho kritika má hlavu a patu. Nejspíš také proto má na YouTube 469 tisíc fanoušků.

8. HouseBox – 495 142 odběratelů

Jeden z nejznámějších herních youtuberů, komentátorů a zároveň vášnivý pařan Minecraftu či kdejakých Lego her. No prostě je to velký fanda kostiček. Zároveň se ale popisuje jako velký blázen, který se nebojí natáčet šílené a vtipné kousky či se občas rozpovídat o oblíbených filmech a seriálech. Na jeho kanálu najdete zkrátka všechno. A tato taktika mu výborně vychází.

7. Pedro – 552 779 odběratelů

Dost možná nejslavnějšího českého let´s playera a herního komentátora vám snad ani představovat nemusíme. Na youtuberské scéně patří díky svým herním videím mezi prověřené tváře nejen pařanské scény. Popularitu ovšem nesbírá už pouze na herním kanálu PedrosGame, jenž má přes 550 tisíc odběratelů, ale fanoušky baví také jeho vlogy či recenze filmů na vedlejším kanále PedrosFun. A pokud byste ho chtěli slyšet zpívat, rozhodně zkuste jeho PedrosVoice. A zkusit byste to měli. Nejenže výborně hraje, on i hodně dobře zpívá!

6. Expl0ited – 565 492 odběratelů

A máme tu prvního, a samozřejmě ne posledního, slovenského zástupce. Také Expl0ited si získal řadu fandů pařením hry Minecraft, rozhodně ale u ní neskončil. Baví nás ale také svými bláznivými pranky a sociálními experimenty, ve kterých holky prosil o pusu nebo lidem nabízel drogy. Záběr jeho šílených kousků je ale takřka nekonečný a fanoušky dokáže vždy překvapit něčím novým. A zřejmě ještě nějaký čas bude.

5. Jirka Král – 640 535 odběratelů

Další jméno ze seznamu, které snad ani nepotřebuje delší představení. Jeden z prvních slavných a dosud pořád jeden z nejpopulárnějších tuzemských youtuberů. Jako jeho konkurenti i přátelé točí o hrách, sděluje fanouškům své zábavné historky a nechybí ani vlogy z jeho výletů do zahraničí. Youtuberské řemeslo má v malíčku a jeho popularita díky příjemnému vystupování i nadále stoupá. Vždyť mu ostatně nedávno vyšel i jeho komiksový časopis! Jeho videa nás prostě baví.

4. Hoggy – 658 637 odběratelů

Další youtuberská star je Hoggy alias zpěvák Petr Lexa z populární skupiny Slza, ale i například herec známý ze seriálu Přístav. Ano, Hoggy je vážně populární v několika sférách, svým youtuberským fandům však i přes neustále koncertování a hraní zůstává věrný a stále se snaží přicházet s novými a vtipnými kousky. I když už možná nepřichází s novými videi tak často, jako kdysi, jeho skupina věrných se rozhodně nezmenšuje. Spíše naopak.

3. Gejmr – 679 249 odběratelů

Další z populárních let´s playerů, který se ovšem stále snaží fanouškům nabízet hlavně herní videa a na nějaké ty šílenosti a skopičiny si na rozdíl od jiných youtuberů příliš nepotrpí. Svou pravou identitu se mu pak daří držet úspěšně v tajnosti. Jemu k úspěchu zkrátka stačí jen hraní a výstižné komentování Minecraftu a dalších populárních her. A co si budeme povídat, Minecraft mladou generaci jen tak neomrzí. Další zábavná videa tak na jeho kanálu ani nejsou potřeba.

2. MenT – 762 455 odběratelů

Youtuberský sympaťák a samozřejmě, stejně jako téměř každý v žebříčku, také herní nadšenec, který své odběratele baví nejen svými herními příspěvky, ale také svými ulítlými kousky a svěžím vystupováním. Jeho popularita a počet odběratelů navíc pořád raketově stoupají a jeho příznivci odhadují, že právě on bude druhým česko-slovenským youtuberem, jenž přeskočí vysněnou hranici milionu odběratelů. A nejspíš to bude zaslouženě. Ostatně, na jeho kanál se můžete podívat zde. A kdo, že je ten první milionový skokan?

1.Gogo – 1 348 875 odběratelů

Ano, tady se žádné překvapení nekoná. Na prvním místě se pořád vyhřívá, a ještě asi nějakou dobu bude, slovenský uragán Gogo, jehož na YouTube žerou snad opravdu všichni. Baví nás jeho herní příspěvky, osobitý smysl pro humor, ale i zdánlivě obyčejná videa, v níž se učí v autoškole nebo si užívá luxusní dovolenou v Dubaji. Gogo je prostě youtuberská megahvězda, která si užívá obrovské popularity u nás i na rodném Slovensku. A zřejmě to tak ještě nějaký ten pátek zůstane. A co vy, sledujete už jeho GoGoManTV?

Sdílejte článek

Přečtěte si také