GALERIE: Ubozí hejtři nadávají popálené Týnuš Třešničkové. Prý měla shořet celá!

Čeští hejtři se opřeli do popálené youtuberky.

Není nic horšího než závist. Vlastně počkat, je. A to, když závistiví lidé ještě navíc nemají špetku lidskosti. Jak jinak totiž popsat lidi, kteří se teď na sociálních sítích baví tím, že nadávají popálené youtuberce Týnuš Třešničkové.

Ta skončila s více než 30 % těla popálenými následkem plamenné exploze v restauraci, po které Týnuš nějakým způsobem vzplanuly i šaty. Její přítel na tom je o něco líp, podle jeho slov to ale s Kristýnou nevypadá příliš dobře, ta je stále v nemocnici a v tuto chvíli se lékaři i právníci rozhodují, co bude s youtuberkou dále. Její sestra mezitím poděkovala všem, kteří o Týnuš mají strach, a ujistila je, že je v té nejlepší možné péči.

Mezitím se ale česká část hejtrů spojila a na Instagramu teď žije tím, že youtuberce posílá nenávistné vzkazy. Věci typu, že měla shořet celá, nebo že karma je zdarma, a ona si přesně tohle zasloužila. Na jeden odporný komentář podobného rázu se naštěstí najde deset pozitivních, kteří youtuberku horlivě brání a přejí jí brzké uzdravení. My se k nim přidáváme a držíme Týnuš palce, aby byla brzy zase v pořádku.

Sdílejte článek
Štítky nehoda Turecko Instagram popáleniny galerie Týnuš Třešničková dovolená hejtři

Přečtěte si také