Youtubeři

7. listopadu 2018 13:28

redakce Prima Lajk

GALERIE: Youtuber Vláďa se zvedl od počítače a začal boxovat. Jeho proměna v sexy svalovce bere holkám dech

Vláďa na svém kanále točí především reakce na události, které se odehrávají na české YouTube scéně. Spousta diváků už je na jeho afektované vystupování vyloženě alergická. Nyní ale šel do sebe a začal boxovat.

Dvaadvacetiletý Vladimír Kadlec z Ostravy tráví u počítače opravdu hodně času. Má totiž reakční kanál VladaVideos s více než 600 tisíci odběrateli. Reagoval třeba na ukončení YouTube kariéry Jirky Krále, na Kazmu, pěvecký klip pornoherečky Lady Dee nebo Freescotův nový song "Neztratím se".

Kromě toho, že se nedávno vykoupal ve vaně naplněné popcornem, zveřejnil i video se svou životní proměnou. To fanouškům, kteří dosud měli Vláďu spíše za povaleče, vyrazilo dech.

"Je to 5 měsíců, co se boxu věnuji," přiznal na Instagramu. "Bylo období, kdy jsem i přes všechno, co jsem měl, cítil prázdno a žádný smysl. Na své narozeniny jsem si řekl, že chci příští rok v tento den být jiný člověk. V boxu jsem začal trénovat pět až šestkrát týdně bez ohledu na bolest nebo špatnou náladu," dodal. Co myslíte vy, sekne mu to?


Přečtěte si také