Youtubeři

14. října 2022 18:44

redakce Prima Lajk

Hacker chtěl ukrást OnlyFans peníze slavné Amouranth. Díky čemu se to nepovedlo?

Streamerka Amouranth se stala obětí hackera.

Známá česká moderátorka a novinářka Světlana Witovská před pár dny na sociálních sítích prozradila, že se jí někdo pokusil vybrat peníze z účtu. Tento druh krádeže v digitálním věku bohužel jenom roste, a pokud jste si doteď nedávali dobrý pozor, kde s kartou platíte, kdo k ní má přístup, a jaké platby na internetu schvalujete, možná je nejvyšší čas začít. Ostatně podobně jako paní Witovskou teď neblahou zkušenost s hackerem zažila i známá Twitch streamerka Amouranth. Ani v jednom případě však zloději nebyli úspěšní.

Amouranth, vlastním jménem Kaitlyn Siragusa, na svém Twitteru uvedla, že se jí někdo zdárně naboural do OnlyFans účtu, odkud si následně zkusil vybrat 900 tisíc dolarů. Naštěstí ale služba zaslala streamerce zprávu, takže se dal výběr zamítnout. Účet byl následně zamknut a navrácen Amouranth, která si jej lépe zabezpečila.

Jak je ale vidno, hackeři a zloději se nezastaví před ničím, a soudě dle uvedených příkladů se v poslední době nebojí zaměřovat ani na celebrity. Obě záležitosti už nyní nicméně vyšetřuje policie a nezbývá než doufat, že pachatelé budou po zásluze potrestáni.

Sdílejte článek
Štítky peníze krádež Hacker zloděj Amouranth OnlyFans

Přečtěte si také