Youtubeři

19. října 2022 11:40

redakce Prima Lajk

Hvězda Twitche Amouranth vrací úder. Jak dopadla situace s manželem a co chystá za změny?

Krásná Amouranth je zpátky na Twitchi. Co chystá za změny?

Streamerka Kaitlyn Siragusa aka Amouranth se vrátila po dvoudenní pauze zpátky na Twitch, kde oznámila několik novinek. Stalo se tak poté, co ve svém posledním živém vysílání odhalila, že její manžel je násilník a manipulátor, a že jí de facto roky ovládal celý život. Tou první a hlavní zprávou tak bylo, že je kráska konečně „volná“.

V zásadě má zpátky kontrolu nad svými financemi a hledá si nejen vlastního terapeuta, ale i právní reprezentaci na rozvod s manželem, který byl údajně sám nucen vyhledat psychickou pomoc. Ona i její zvířata jsou tak v bezpečí, a na jejím streamu dojde k několika změnám. Ne všechny pak její mužskou část fanoušků zvyklých na nahotu a vyzývavost potěší.

Amouranth v zásadě oznámila, že opět hodlá nosit normální oblečení. Stejně tak začne streamovat obsah, co baví ji, a nikoli ten, co vynáší nejvíc peněz. Její poslední stream tak například byl z přírody od koní. Streamerka je nicméně velmi šťastná a vděčná za lavinu podpory, kterou v posledních dnech obdržela, a nesmírně si váží všech, kteří se za ni postavili. Potom, co se roky cítila úplně sama a bezmocná je to pro ni skoro k nevíře. No, tak snad jí ten současný elán vydrží a od manžela se jí podaří skutečně odloučit. Pro obětí domácího násilí není takový krok nic snadného a v mnoha případech vyjde až po několikátém pokusu.


Přečtěte si také