Koučka z Tlouštíků je ve skutečnosti matkou této známé youtuberky! Co si myslí o oblíbeném pořadu?

Slavná koučka a účinkující sledovaného pořadu Tlouštící, Janka Chudlíková, má ještě známější dceru. Tušili jste to?

Janka Chudlíková je uznávanou českou koučkou, která pomáhá lidem v seberozvoji či v nových životních začátcích. Má za sebou léta praxe a několik roků se snaží pomáhat i přes svůj youtuberský kanál. V posledních týdnech ji pak můžete vídat v oblíbeném pořadu Tlouštíci, v němž se lidé za pomoci jedinečného konceptu hubnutí snaží zatočit s obezitou a zároveň od základů změnit svůj život. A právě s tím účastníkům po dobu celé proměny pomáhá právě Janka.

Jenže ona není jediná z rodiny, která se může pochlubit úspěšnou kariérou. Její dcerou je totiž jedna z nejznámějších českých youtuberek Anežka Chudlíková aka NotSoFunnyAny. 25letá youtuberka se může na svém kanále pochlubit více 220 tisíci odběrateli a na YouTube točí už několik let. Natáčí zejména beauty videa a má i svou vlastní úspěšnou značku kosmetiky. Nazpívala dokonce několik písniček.

Svou maminku si pak pozvala do jednoho ze svých nejnovějších videí, kde ji nalíčila a povídali si spolu právě o Tlouštících. Jak se Janka k účinkování v pořadu dostala? Jak probíhalo natáčení či jaké z něj má dojmy? To vše se dozvíte ve videu níže.

Oblíbený pořad Tlouštíci můžete zhlédnout v našem ARCHIVU!


Přečtěte si také