Youtubeři

11. března 2023 21:33

redakce Prima Lajk

Hvězdy OnlyFans v Clash of the Stars ukázaly prsa a zničily tiktokerky. Naložily jim KO?

Nejočekávanější zápas nového Clash of the Stars má své vítězky. Prsaté Slovenky z OnlyFans si poradily s českými tiktokerkami.

Jen stěží byste našli zápas na programu čtvrtého turnaje Clash of the Stars, na nějž by se diváci těšili víc než utkání mezi dvojicí tiktokerek Denča a Kristal Shine a dvojicí slovenských OnlyFans modelek Inked Dory a Karina Pedro. A dívky rozhodně nezklamaly!

Zážitek z tohoto duelu musel potěšit jak diváky v aréně, tak u obrazovek, a vlastně je úplně jedno, kdo komu fandil. Všechny čtyři dámy totiž předvedly úctyhodný výkon, který patří k tomu nejlepšímu, co zatím bylo v Clash of the Stars turnajích k vidění.

Vítěz ale může být jen jeden – nebo v tomhle případě dva – a tady nakonec rozhodčí bodově rozhodly jednoznačně ve prospěch slovenských krásek. Ty většinu zápasu dominovaly nad svými soupeřkami, a byť se zdálo, že jim občas jejich vnady (které se nebály ukazovat divákům jak na tiskové konferenci, tak před samotným fightem) překáží, nakonec se to neukázalo být až takovým problémem. Tak gratulace, a snad to nebylo naposledy, co jsme krásky v ringu měli možnost sledovat.


Přečtěte si také