Youtubeři

5. prosince 2018 15:21

redakce Prima Lajk

Manželka Psychopata Bejra chce být youtuberskou hvězdou. Lidé jí ale nadávají a je jim pro smích

Tak tohle chce pořádnou odvahu. Manželka Aleše Bejra si založila YouTube kanál a teď se snaží prorazit jako hvězda. Místo úspěchu se ale setkala s ostrými reakcemi.

To, že si Aleš Bejr kariéru na YouTube vydobyl jen díky bezdomovcům, je obecně známý fakt. Kdyby nebylo osudů lidí na ulici, nikdy by neprorazil. Jakmile na videu není populární hvězda bezdomovecké reality show Majsner, Bejr každého akorát štve. Navíc si v Pardubicích a širém okolí doslova ušil z ostudy kabát.

Teď ale ucítila šanci na úspěch Bejrova manželka Angi. Nikdy to nevypadalo, že by chtěla sama natáčet. Nakonec ale kanál rozjela a v komentářích už má první hejty. Není se čemu divit, když jí dělá problémy říct plynule jedinou větu a navíc jí do toho Bejr neustále "kecá".

„Angi, jestli chceš mít aspoň trochu úspěch, jsou důležité 3 body. Odstraň z názvu kanálu jméno Bejrová. Zakaž tomu blbovi, aby ti lezl do videí. Rozhodně si nikdy nenechávej od něj radit,“ píše jeden z komentujících. „Tobě víc sluší, když jsi nakapičkovaná a s cigárkem v pusince,“ píše další. Chce tak poukázat na to, že Angi momentálně sleduje banda nadržených puberťáků, ale menšina žen.

Celé to vypadá jako vtip od Bejra, který už neví, jak na sebe upozornit víc. Angi by se měla rychle vzpamatovat a uvědomit si, že tohle opravdu nemá zapotřebí.


Přečtěte si také