Misha není ostudou Česka! V zahraničí si totiž myslí, že slavný youtuber je z Ruska!

Bojíte se, že se nám díky malému youtuberovi ve světě všichni smějí? Nebojte, všechno je trochu jinak.

Misha je internetovým fenoménem, který svými otravnými songy se špatnou hudbou a uši mučící angličtinou dobývá svět, a má díky tomu nejspíš více hejtrů než fanoušků. Mnoho Čechů totiž děsí myšlenka, že právě tento devítiletý youtuber nás svými šílenostmi reprezentuje ve světě a každý nás díky tomu bude mít za národ Mishů. Nebojte se ale, populární youtuber opravdu není naším aktuálně nejznámější tváří. Většina diváků ve světě si totiž myslí, že se jedná o chlapce ruské národnosti!

Mohou za to hlavně světoví youtubeři, kteří se k Mishově neustále s radostí vyjadřují. Netuší ale, že se ve svých posměšcích dopouštějí menší chybičky a pokládají Mishu za Rusa. Tohoto omylu se dopustili například i oblíbení youtubeři LeafyIsHere, Pyrocynical nebo El Rubius. A od nich si samozřejmě odnesou tuto chybu všichni jejich fanoušci. Tedy pro nás hodně šťastnou chybu.

Proč se pak tohoto omylu dopouštějí? Původní název jeho kanálu Mishovy šílenosti k tomu v cizině asi dosti napomáhá. Z internetových vtípků je pak velmi dobře známo, že v Rusku je zkrátka možné všechno. Proč by odsud tedy nemohl být také šílený Misha? V komentářích pod videi se sice vždy najdou lidé, kteří se snaží zahraniční diváky vyvést z omylu, většina internetových návštěvníků ale zřejmě stále žije v tomto ruském omylu. Ještě, že tomu tak je.

Sdílejte článek

Přečtěte si také