Misha útočí s rapovým songem, kterým chce trumfnout Ektora i Rytmuse! V šíleném klipu rozhazuje miliony a utrácí za sexy kočky!

Je z Mishy nový král české hip-hopové scény?

Už je to “konečně“ tady. Malý provokatér Misha je zpátky a z jeho nového songu nejspíš jen tak neusnete. Slavný youtuber totiž vydal hejtry napjatě očekávaný song Už jsem tady zas! A je to ještě větší šílenost, než jsme čekali.

Zapomeňte na Mishovy jednoduché rýmy a podlézavou melodii, desetiletý youtuber se ve svém klipu mění ve drsného rappera, který nadává všem hejtrům a zejména youtuberům. Zpívá, že mu internetová konkurence nadává za jeho úmyslně příšerné songy, přitom sami točí úplný odpad, jenž berou naprosto vážně. On si to ale na rozdíl od nich alespoň uvědomuje. A ve svých nadávkách si opravdu nebere servítky.

I když budete mít co dělat, abyste Mishovu rapování vůbec rozuměli a doposlouchali ho do konce, po režijní a řemeslné stránce se jedná bezpochyby o jeho nejlepší video. Misha tak ve videoklipu ve velkém rozhazuje peníze, tancuje s černošskými bodyguardy, užívá si v klubu plném prostitutek či pije alkohol s bratrem Metadonem a slavným youtuberem MenTem. Misha zkrátka zase jednou překonal sám sebe a natočil možná tu největší šílenost a internetovou “rakovinu“, jakou jste kdy viděli. Hejtři z ní pak jistě budou mít noční můry. A něco nám říká, že přesně o tohle Mishovi šlo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také