Youtubeři

11. října 2016 13:49

redakce Prima Lajk

Misha válcuje konkurenci! Má už půl milionu odběratelů. Kdy se stane nejúspěšnějším českým youtuberem?

Mishova hvězda i nadále stoupá.

Zdá se, že malého provokatéra z Brna jen tak něco nezastaví. Misha a jeho záměrně šílená videa a neposlouchatelné songy zasáhly v posledních měsících takřka celý svět. A jeho neustálé provokování slaví čím dál větší úspěch. Před pár dny totiž překonal hranici půl milionu odběratelů!

Je to přitom teprve měsíc, co na svém youtube kanále Misha/Mishovy silenosti nasbíral přes 300 tisíc diváků. Nových 200 tisíc fanoušků, nebo v tomto případě spíše hejtrů, se mu tak podařilo nastřádat během pouhého jednoho měsíce. A to je takřka až rekordní rychlost! Na kanál, jenž se v únoru teprve rozjížděl, a téměř nikdo ho neznal, je to pak opravdu neskutečný výsledek.

Kontroverzní obsah, celosvětový posměch i armáda hejtrů se zkrátka v tomto případě neskutečně vyplácí a Misha už se řadí mezi naší nejsledovanější youtuberskou špičku. Za jak dlouho překoná nejúspěšnějšího youtubera působícího v Čechách, MenTa, jenž má přes 800 tisíc odběratelů? A troufne si snad nakonec i na mezinárodní hvězdy z Čech ViralBrothers? Uvidíme, kde se Mishova popularita nakonec zastaví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také