návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Nejslavnější český youtuber končí! Proč už Jirka Král nechce mít s YouTube nic společného?

Nejslavnější český youtuber Jirka Král skončil.
Vydáno: 03.09.2018
Jirka Král skončil  1
Autor: youtube.com Jirka Král skončil 1

1,1 milion odběratelů, pověst jednoho z nejlepších českých tvůrců a dojemné rozlučkové video. Takhle nějak se dá shrnout zakončení kariéry nejslavnějšího českého youtubera, Jirky Krále.

28letý youtuber své poslední video, dokument „Byl jsem youtuber“, zveřejnil na svém kanálu v neděli v podvečer a od té doby už nabralo půl milionu zhlédnutí. V dokumentu Král hovoří o tom, co jej dovedlo k rozhodnutí přestat točit, o nedostatku inspirace, ale i uvadající chuti tvořit, zmiňuje se také o tom, co jej naplňuje a v čem by rád pokračoval.

Zajímavou složkou jsou pak rozhovory s dalšími českými tvůrci o jejich myšlenkovém procesu a jejich plánech. Konečně pak zaujala taky hudba, kterou k videu složil DJ Wich. Na celý dokument se můžete podívat zde:

Článek je zařazen v: youtuber , Jirka Král , konec kariéry , videa , YouTube , Kamera , rozlučka , hudba , fanoušci , poslední video , konec , byl jsem youtuber

reklama