Youtubeři

30. prosince 2020 13:30

redakce Prima Lajk

Největší influencerské faily roku 2020! Co nejhoršího youtubeři provedli tentokrát?

Co nejhoršího se stalo ve světě influencerů?

V tuhle chvíli už asi můžeme s klidem říct, že rok 2020 nebude patřit mezi naše oblíbené. Každopádně okolnosti nás všechny přinutily trávit více času doma, na internetu a s telefonem v ruce, což naneštěstí vedlo k tomu, že jsme si rázem více všímali dění kolem influencerů. A nutno říct, že občas bylo docela zábavné sledovat, jaké pitomosti vytváří. Níže najdete pět největších influencerských failů roku 2020.

1. Nejsledovanější hvězda TikToku vs. kuchař

Začneme s TikTokem. Tento incident je jen pár týdnů starý a zahrnoval nejsledovanější hvězdy TikToku Charli a Dixie D’Ameliovy, které sdílely video ze své rodinné večeře. No a z nějakého důvodu během večeře Charli tak trochu spratkovitě odmítala ochutnat novou šéfkuchařovu specialitu. A vysloužila si za tu lavinu kritiky i ztrátu takřka milionu sledujících. Naštěstí ale kontroverze rychle pominula a Charli jako první člověk v historii následně překonala hranici 100 milionu followerů na TikToku.

2. Youtuberka a porno s batoletem

O další kontroverzi se postarala youtuberka Gabi DeMartino. Ta totiž na svém OnlyFans účtu sdílela video, ve kterém byla převlečená za batole, které se svlékne a ukáže vaginu na kameru. Netřeba dodávat, že video mezi lidmi neslavilo příliš velký úspěch.

3. Influencerka a falešné obláčky

Influencerka Tupi Saravia si užívala rok 2020 po svém, takže hodně cestovala a provokovala fanoušky tím, jakou zažívá pohodu. Jenže její pohoda přišla pár lidem až příliš idylická – po chvilce hledání tak přišly na to, že influencerka upravovala své fotky ve photoshopu a do všech například kopírovala stejné mraky.

4. Youtuberka kašle na koronavirus

O další zábavné video, které vyvolalo obří kontroverzi, se postarala youtuberka a modelka Tana Mongeau. Ta si totiž zašla potají na obří party, bez roušky, a pak ještě drze do kamery řvala, že „jí to je jedno“. No, a pak se divíme, že jsme tam, kde jsme.

5. Když starosta Los Angeles musel jistému TikTokerovi vypnout elektřinu

Někteří si zkrátka nedali pokoj, a pořádali obří party i přesto, že byli několikrát varováni, aby to nedělali. A tak se starosta města Los Angeles rozhodl TikTokerovi Bryceovi Hallovi vypnout doma elektřinu.

Sdílejte článek
Štítky influenceři youtubeři kontroverze 2020 faily

Přečtěte si také